Bramy Radom

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy montażu bram w Radomiu i okolicach. Polecamy między innymi:

Bramy segmentowe Wiśniowski Prime

bramy segmentowe wisniowski prime radomWyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, designem, bezpieczeństwem i jakością. Taka jest brama PRIME. Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej. Bramy PRIME nie mają sobie równych, a klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy. Bądź pierwszy, bądź PRIME. Poznaj wyjątkowe zalety unikatowej bramy PRIME!

bramy prime wisniowskiBramy PRIME to nowoczesna stylistyka, dająca poczucie komfortu, wysokiej wartości oraz luksusu. Wyznacza nową filozofię designu w swojej kategorii. Projekt PRIME zawiera najważniejsze cechy, które można zdefiniować jako swoisty minimalizm – oszczędność linii i syntezę formy, które odzwierciedlają postawę estetyczną, charakterystyczną dla nowoczesnej myśli architektonicznej. Forma PRIME z pozoru staje się tłem. Idealnie zaprojektowana od wewnątrz zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i bogactwem wykończeń osłaniających ruchome elementy bramy. Każdy szczegół jest idealnie dopracowany, potwierdzając ciągłość myśli projektantów i stanowiąc absolutną esencję designu.

bramy garazowe wisniowski bramy garazowe wisniowski radom bramy garazowe wisniowski radom

Bramy roletowe Wiśniowski

Bramy roletowe Wiśniowski wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w specjalnej skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Charakterystyka bram roletowych:

  • napęd w standardowym wyposażeniu,
  • szczotkowe uszczelki na prowadnicach,
  • kurtyna wykonana z aluminiowych profili wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową,
  • kurtyna porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych i nawija się na wał nawojowy,
  • w skrajnym dolnym profilu montowana jest komorowa uszczelka gumowa przylegająca do podłoża,
  • prowadnice aluminiowe montowane wzdłuż bocznych krawędzi otworu,
  • siłownik rurowy zamontowany w wale nawojowym.

brama roletowa wisniowski brama roletowa wisniowski brama roletowa wisniowski brama_roletowa_wisniowski