O firmie

Firma Tomarko s.c. działa na rynku w Radomiu od kilkunastu lat. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z tymi którzy dbają o jakość swoich wyrobów. Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa naszej działalności. Przez wiele lat zdobyliśmy praktyczną oraz merytoryczną wiedzę, ale bezustannie podnosimy poziom oferowanych przez naszą firmę produktów i usług.

Tomarko Radom

Profesjonalne doradztwo, precyzyjne wyceny oraz bezpłatny pomiar to czynniki które w pierwszej kolejności powinny być brane pod uwagę przez inwestora. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy Państwa do naszego punktu sprzedaży w Radomiu oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez pocztę e-mail.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą oraz montażem okien i drzwi produkowanych z profili PCV Niemieckiego koncenru Bruegmann&Salamander , profili drewnianych oraz aluminiowych. Posiadamy w swojej ofercie między innymi okna energooszczędne, pasywne, bramy garażowe oraz stolarkę drzwiową.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

radom@pcv-okna.pl